Ongeveer een weekje stonden de leerlingen verontwaardigd te kijken naar onze โ€˜teaserpostersโ€™. Ze voelden zich misschien een tikkeltje betrapt want โ€˜๐‘ฏ๐’๐’†๐’›๐’ ๐’˜๐’†๐’•๐’†๐’ ๐’…๐’† ๐’•๐’†๐’‚๐’„๐’‰๐’†๐’“๐’” ๐’…๐’‚๐’• ๐’˜๐’Š๐’‹ ๐’ˆ๐’š๐’‚๐’•๐’• ๐’†๐’ ๐’๐’๐’†๐’”๐’๐’† ๐’ˆ๐’†๐’ƒ๐’“๐’–๐’Š๐’Œ๐’†๐’?โ€™. Aandacht gevangen dus! Niet veel later blonk het ๐—ฝ๐—ฟ๐—ผ๐—ด๐—ฟ๐—ฎ๐—บ๐—บ๐—ฎ op zowel campus M als V. Vandaag ontvingen verschillende winnaars hun prijzen! ๐„๐ž๐ง ๐ญ๐ž๐ซ๐ฎ๐ ๐›๐ฅ๐ข๐ค ๐๐ซ๐ข๐ง๐ ๐ญ ๐ณ๐ข๐œ๐ก ๐จ๐ฉ!

๐Ÿซ

Onze leerkrachten trakteerden we op heerlijke chocolaatjes inclusief แด›แด€แด€สŸแดกแด‡แด‡แด›แดŠแด‡s, zo moet je maar eens aan รฉรฉn van de leerkrachten/collegaโ€™s vragen wat een ๐•๐•š๐•ก๐• ๐•˜๐•ฃ๐•’๐•ž is. Wedden dat ze kunnen antwoorden? 

๐Ÿช

Onze leerlingen werden tijdens de uiteenzetting van het programma dan weer getrakteerd op สœแด‡แด‡ส€สŸษชแดŠแด‹แด‡ สŸแด‡แด›แด›แด‡ส€แด‹แดแด‡แด‹แดŠแด‡s en de eerstejaars konden nog muziek toevoegen aan onze ๐•Ž๐•โ„โ„•-๐•ก๐•๐•’๐•ช๐•๐•š๐•ค๐•ฅ! Willy Somber ontdekken isโ€ฆeuhโ€ฆ een ontdekking?! Deze muziek knalde door de boxen op de verschillende speelplaatsen van onze school รฉn tijdens de scholenveldloop afgelopen dinsdag. 

๐Ÿ–Š๏ธ

Daarnaast kregen alle leerlingen de kans om deel te nemen aan โ€˜๐‡๐–พ๐— ๐—€๐—‹โฑบโฑบ๐— แ‘ฏ๐—‚๐–ผ๐—๐–พ๐–พโ€™ op donderdagmiddag. De werkgroep schreef een heus ๐™†๐™Š๐˜ฝ๐™Š๐™Ž-๐™ซ๐™š๐™ง๐™๐™–๐™–๐™ก en enkele dappere strijders, gewapend met pen en correctielint, dongen naar de titel van โ€˜๐”ป๐•š๐•”๐•ฅ๐•–๐•–๐•ก๐• ๐•–๐•คโ€™. 

๐Ÿ…

Vandaag verzamelden we op beide campussen alle ๐š ๐š’๐š—๐š—๐šŠ๐šŠ๐š›๐šœ! Vanaf nu spreken we dus van โ€˜๐™ก๐™š๐™จ๐™จ๐™š๐™ฃ๐™œ๐™š๐™ก๐™ช๐™ โ€™ na een les gegeven te hebben die werkelijk ie-de-reen onder de knie heeft! 

Lana bezorgde ons het woord โ€˜๐™ค๐™š๐™›๐™ฉ๐™ค๐™š๐™ฉ๐™จโ€™, voor een toets die beter uitvalt dan vooraf gedacht. 

Jochen ontving de award รฉn boekenbon voor zijn โ€˜๐™œ๐™ค๐™™๐™ซ๐™š๐™ช๐™ง๐™š๐™ ๐™–โ€™, een uitroep die past bij het nog net op tijd dat juiste antwoord kunnen noteren bij een toets! 

Wiam kreeg de meeste stemmen met haar โ€˜๐™จ๐™ฉ๐™ช๐™™๐™ž๐™š๐™—๐™ค๐™ค๐™จ๐™ฉโ€™, je weet wel een studie-uur dat productiever liep dan aanvankelijk gedacht! 

๐Ÿฅ‡

En dan zijn er nog Elena, Amber, Roos, Ianka en mevr. Pelemans: zij mogen zich vanaf nu โ€˜๐”ป๐•š๐•”๐•ฅ๐•–๐•–๐•ก๐• ๐•–๐•คโ€™ noemen wegens een knalprestatie bij โ€˜Het groot dicteeโ€™!

๐Ÿ”ฅ

๐Ÿ…ฟ๐Ÿ†๐Ÿ…พ๐Ÿ…ต๐Ÿ…ธ๐Ÿ…ฒ๐Ÿ…ธ๐Ÿ…ฐ๐Ÿ†ƒ en dank voor al jullie ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต๐˜ฉ๐˜ฐ๐˜ถ๐˜ด๐˜ช๐˜ข๐˜ด๐˜ฎ๐˜ฆ en jullie warm hart voor taal! 

Categories:

Tags:

Comments are closed