Tijdens een bezoek aan de LabOdoo werden onze leerlingen van ๐Ÿฑ ๐˜ฝ&๐™Š ๐™š๐™ฃ ๐Ÿณ ๐™†๐™–๐™ฃ๐™ฉ๐™ค๐™ค๐™ง ondergedompeld in het ๐š๐šŠ๐š๐šŽ๐š•๐š’๐š“๐š”๐šœ๐šŽ ๐š•๐šŽ๐šŸ๐šŽ๐š— ๐šŸ๐šŠ๐š— ๐šŽ๐šŽ๐š— ๐š‹๐šŽ๐š๐š›๐š’๐š“๐š ๐šŽ๐š— ๐š™๐šŠ๐š”๐š”๐šŽ๐š— ๐šฃ๐šŽ ๐šŽ๐šŒ๐š‘๐š๐šŽ ๐šฃ๐šŠ๐š”๐šŽ๐š•๐š’๐š“๐š”๐šŽ ๐šž๐š’๐š๐š๐šŠ๐š๐š’๐š—๐š๐šŽ๐š— aan. Ze ontdekken meerdere functies en verwerven praktische vaardigheden en ervaring over de professionele wereld.

๐Ÿš›

๐”พ๐•–๐••๐•ฆ๐•ฃ๐•–๐•Ÿ๐••๐•– รฉรฉ๐•Ÿ ๐•ฆ๐•ฆ๐•ฃ snuisterden, ontdekten en experimenteerden onze leerlingen in de indrukwekkende vrachtwagen!

๐Ÿ‘จโ€๐Ÿ’ผ

Deze activiteit vond plaats in het kader van hun gekozen domein: economie & organisatie. In het lab kregen de leerlingen de kans kennis te maken met het programma Odoo waarbij ze in verschillende afdelingen zoals๐‘ฏ๐‘น, ๐‘พ๐’‚๐’“๐’†๐’‰๐’๐’–๐’”๐’†, ๐‘ด๐’‚๐’๐’–๐’‡๐’‚๐’„๐’•๐’–๐’“๐’Š๐’๐’ˆ, ๐‘บ๐’‚๐’๐’†๐’”, ๐‘จ๐’…๐’Ž๐’Š๐’๐’Š๐’”๐’•๐’“๐’‚๐’•๐’Š๐’๐’, ๐‘ซ๐’Š๐’ˆ๐’Š๐’•๐’‚๐’ ๐‘ด๐’‚๐’“๐’Œ๐’†๐’•๐’Š๐’๐’ˆ,.. de taken hebben moeten volbrengen. Hierdoor is dit een waardevolle ervaring voor de leerlingen, waarbij ze niet alleen kennis opdeden over ondernemerschap en Retail, maar ook ๐—ถ๐—ป๐˜‡๐—ถ๐—ฐ๐—ต๐˜ ๐—ธ๐—ฟ๐—ฒ๐—ด๐—ฒ๐—ป ๐—ถ๐—ป ๐—ฑ๐—ฒ ๐—ฝ๐—ฟ๐—ฎ๐—ธ๐˜๐—ถ๐—ท๐—ธ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ๐˜€๐—ฐ๐—ต๐—ถ๐—น๐—น๐—ฒ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ ๐—ฏ๐—ฒ๐—ฑ๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐—ณ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ธ๐—ธ๐—ฒ๐—ป๏ฝก

๐Ÿชป

Dikke merci aan LabOdoo voor hun gastvrijheid en inspirerende programma en ook aan mevrouw Van den Heuvel en mevrouw Vertongen voor de begeleidng van onze toekomstige ondernemers!

Categories:

Tags:

Comments are closed